WoodLed tegeleb käsitööna puidust LED valgustite valmistamisega. Meie valgustid ei ole lihtsalt valgustid, vaid on ka disainelemendiks sisekujunduses. Enamjaolt kasutame puidumassiivi ja püüame säilitada selle originaalkuju ja välimuse. Nii valmistame kasest valgusteid, kus valime hoolikalt välja sobiva materjali, et kasekoor oleks võimalikult vähe kahjustatud ja kena väljanägemisega. Osade valgustite valmistamiseks oleme kasutanud ka musta leppa ja saart. Kõik tooted töödeldakse puidukaitsevahendiga (hallituse ja mädaniku vastu) ja on kaetud lakiga, et säilitada ilus puidu värv ja struktuur.

Meie tooted sobivad nii klassikalisse palkmajja kui ka juugendstiilis või modernsesse interjööri. Meie tooted on eelkõige tehtud inimestele, kes hindavad omapärasust, looduslähedust ning käsitööd. Kuna valgustites kasutame ainult LED lampe, on nad energiasäästlikud ja kaasaegsed.

Miks me ainult LED lampe kasutame? LED-i eeliseks on teatavasti vähene energiakulu ja väga pikk kasutusiga 25 000 – 50 000 tundi või umbes 15 – 20 aastat. Sellest tulenevalt on tootel ka kõrgem hind võrreldes näiteks säästupirnidega. Samuti taluvad LED-id hästi sisse-välja lülitamist. On kiire süttimisega ning saavutavad oma heleduse koheselt. Säästupirn seevastu peaks sisselülitamisest alates minimaalselt 15 minutit vähemalt põlema, et tekiks säästmise efekt ja pirni eluiga ei kannataks. Kasutame LED pirne mis tarbivad kõigest 2-10 W. Parimad säästupirnid tarbivad samal ajal umbes 15 -20 W ja lähevad kuumaks, mida LED-i puhul karta ei ole (puidust lampide puhul on see aga oluline).
Kõiki tooteid tellides tuleb silmaspidada, et tegemist on looduslähedaste toodetega, mida on töödeldud minimaalselt ja iga valgusti võib olla iselaadse kuju ja värvialatooniga (kasekoor võib olla erinev). Tellitavatel toodetel on antud mõõtude vahemik, millise mõõduvahemikku antud tootenimetus võib jääda (läbimõõt , kõrgus jne.).

Samas pöörame tähelepanu sellele, et tooted on töötlemata (tegu pole liimpuiduga) ehk puit elab edasi ja võib reageerida temperatuuridele ja niiskusele. Seega on nad kasutatavad ainult siseruumides toatemperatuuril ja mitte niisketes ruumides. Toodetele on omased kuivamislõhed, mis on loomulik ning toonitab toote looduslähedust.

WoodLed tooted on sellised, mida te supermarketitest ei leia. Need on omapärased käsitöötooted. Kui ostate endale või kingite meie toote, võite kindlad olla, et täpselt samasugust toodet ei ole kellegil teisel. Me ei höövelda neid kindlasse mõõtu ega värvi . Toodete värvi ja ilu on andnud loodus ise ja see on igal tootel omapärane!

Artikel : http://moodnekodu.delfi.ee/news/sisustusjadisain/kodumaised-kasitoovalgustid-mis-teevad-su-kodu-eriti-eriliseks?id=75790773

Kõik meie tooted tuuakse Eestis kohale koostööpartneri OSC Transpordiga  ja TASUTA. Teistesse riikidesse tuuakse need DHL transpordiga või  Omnivaga ja nende  hinnakirja alusel.

_DSC9689
_DSC0125